wtorek, 26 czerwca 2012

Pamięciówki, złoto i coś jeszcze...

Jak wspomniałam w poprzednim poście o "złotej" biżuterii tak też zrobiłam. Jak na razie powstały dwie bransoletki, no a w planach kolejne tylko muszę przejrzeć moje skarby w poszukiwaniu odpowiednich karalików. Jedna jest z czerwony agatem a druga z kwiatkiem z masy fimo.


Powstały również i inne arcydzieła - moje ulubione bransoletki na drucie pamięciowym. Dlaczego ulubione? bo w łatwy sposób można wykorzystać koraliki i inne cuda, które do niczego innego nam nie pasują;)


Pleciony rzemyk - widziałam taki u Joanki-Z - i tak mi się spodobały, że musiałam je gdzieś wykorzystać, więc zrobiłam z nich bransoletki z przewieszkami i naszyjniki z kwiatkami fimo. W jednym na zielonym rzemyku jest lampwork zielona kropla - została taka jedna sierotka no ale i ona doczekała się swojego miejsca. Na dwóch bransoletkach umieściłam niebieskie "oko proroka" - miały być kolczyki z podwieszka z nich, ale jak otworzyłam kopertę i zobaczyłam jakie są małe, zmieniłam zdanie. Na koniec jeszcze dwa naszyjniki, tym razem na rzemyku okrągłym brązowym - też z kwiatkami fimo (zrobiłam zbliżenie na kwiatki bo nie mogę się napatrzeć na ich ładne wykonanie i formę). No i oczywiście Swarovski. Prześliczny słoneczny komplet i transparentne kolczyki.Brak komentarzy:

Prześlij komentarz