poniedziałek, 11 listopada 2013

Pierwsze starcie z wikliną papierową

Witam po miesięcznej nieobecności ;) Nawet nie wiem kiedy mi ten czas uciekł. To, że mnie tu nie było to nie znaczy, że leniuchowałam. W międzyczasie wpadło mi trochę pomysłów do głowy - między innymi nauka zabawy z wikliną papierową. No i jeszcze takie małe co nieco na choinkę dla mamy i siostry mojego A., ale zdjęcia dopiero za jakiś czas pokażę aż całość dotrze do adresatów ;) Powstało też troszkę nowej biżuterii ale o tym w innym poście napiszę ;)


No ale do rzeczy - poniżej efekt pierwszych zmagań z wikliną. Fakt nie jest to takie jakbym chciała bo do perfekcji to mi jeszcze sporo brakuje, wyszło troszkę krzywo może bo plotłam bez żadnego podparcia tylko na tzw. oko, ale mimo tego jestem zadowolona. Służy mi jako pojemnik na długopisy bo zawsze mi się gdzieś poniewierają i jak są potrzebne to trzeba szukać - a tak to są pod ręką ;)
Tu widać nawet kawałek denka, które postanowiłam również sama wypleść a nie korzystać z tekturki ;)


Jeszcze muszę tylko całość polakierować ;) W planach mam zrobienie jeszcze paru tworów z wikliny - juz nawet część rurek czeka poskręcanych. Jak zrobię oczywiście się pochwalę ;)


Życzę miłego poniedziałku !!!

2 komentarze:

  1. Myślę, że starcie jest wygrane ;) Fajny koszyczek ;)

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Dziękuję ;) ale Waszych wyrobów długo nie przebiję ;)

      Usuń