piątek, 27 czerwca 2014

Kulki i wiklinowe podkładki

Witam po dość sporej przerwie ;) No cóż przygotowania do ślubu trochę czasu zajmują, ale coś tam udało mi się zrobić. Żeby szewc bez butów nie chodził to zrobiłam sobie kolczyki, kolory takie same jak w poprzednim poście tylko wzór trochę zmodyfikowałam. Bigle oczywiście srebrne, otwarte.Na podstawie tego wzoru planuję zrobić jeszcze kilka kompletów w różnej konfiguracji kolorystycznej. Mam nadzieję, że tylko czasu wystarczy ;)


No i moje pierwsze podkładki z wikliny papierowej są ukończone - 6 małych podkładek pod szklanki + 1 większa np. na dzbanek z jakimś pysznym napojem ;) Udało mi się już je nawet polakierować. Starałam się aby każda miała inny środek tylko duża ma środek w jednym z kolorów z małej podkładki. A zresztą zobaczcie sami...  Co bardziej spostrzegawczy zobaczą na jednym ze zdjęć wystające rurki - to fragment czegoś nad czym teraz pracuje. Niestety jeszcze sporo mi zostało do finału ale jak już będzie gotowe to za pewne pokażę na forum publicznym ;)Pozdrawiam wszystkich zaglądających no i czekam na Wasze komentarze ;)1 komentarz:

  1. Witam jestem jedną z organizatorek akcji zbierania pieniędzy dla Julki Piskorskiej, która urodziła się z wadą nóżek - nie ma kości strzałkowych, skokowych i piętowych ( więcej informacji tutaj: https://www.facebook.com/events/1408317332768214/?source=1) i chciałam się zapytać czy zechciałaby Pani przekazać na licytację jedno ze swoich dzieł. Proszę o odpowiedź. Wygląda to organizacyjnie tak, że wysyła mi Pani na maila daria.krys@onet.pl zdjęcie przedmiotu podaje opis, określa cenę minimalną i oraz zaznacza, kto ponosi koszty wysyłki - może licytujący. Ja dodaję wg kolejności na stronę wydarzenia - link wyżej, wysyła Pani towar do osoby, która zwycięży i wpłaci pieniądze. Jeśli nie jest Pani zainteresowana to proszę chociaż dołączyć do wydarzenia i jej udostępnić, zaprosić znajomych. Dziękuję i pozdrawiam. Daria

    OdpowiedzUsuń